Promocja

Skorzystaj z tego kuponu, a otrzymasz 50zł rabatu na usługę serwisu komputerowego. Możesz go również podarować bliskiej Ci osobie, wówczas ona dostanie zniżkę.

  1. Voucher mogą zrealizować wszyscy Klienci, nowi jak i obecni
  2. Voucher może być tylko zrealizowany w firmie FutureNET. Rozliczony za usługę serwisu komputera lub laptopa Np. usługa wyniesie 150zł, wówczas koszt naprawy wyniesie 100zł.
  3. Voucher nie jest wymienny na ekwiwalent pieniężny
  4. Voucher ważny jest do 30:06:2020r.
  5. Voucher-y nie łączą się.

Podaruj ten kupon osobie która nawiąże z nami współprace a otrzymasz Ty oraz ta osoba 120zł do wykorzystania w rozliczeniu abonamentowym za usługę dostępu do Internetu.

  1. Voucher może być zrealizowany tylko przez nowego* Klienta podpisującego umowę na 24mc.
  2. Voucher mogą zrealizować nowi Klienci którzy będą w zasięgu sieci. Mapa zasięgu zamieszczona jest na stronie future.net.pl/mapa-zasiegu
  3. Voucher nie jest wymienny na ekwiwalent pieniężny
  4. Aby wykorzystać kupon, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta firmy FutureNET najpóźniej do 30:06:2020r.
  5. Voucher-y nie łączą się – chyba, że polecona jest inna osoba zgodna z tym regulaminem.

*pod pojęciem „nowego Klienta” rozumie się osobę, która nie jest obecnie abonentem firmy FutureNET – nie ma obowiązującej umowy. A także nie miała umowy z firmą FutureNET na świadczenie usługi dostępu do Internetu w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Oraz nie jest członkiem rodziny zamieszkującym pod tym samym adresem, co którykolwiek z obecnych abonentów ( wyjątek stanowi sytuacja kiedy pod tym samym adresem miałaby zostać wykonany kolejny przyłącz)